Web Tasarım Nedir?

Web site tasarlarken özgün ve rakiplerden farklı olacak tasarımlar tasarlamaya özen gösteriyoruz.

Web sitesi tasarlarken her boyuttaki cihazda açılabilmesi oldukça önemlidir. Responsive web tasarım hizmetlerimizde masaüstü, telefon ve tabletlerde %100 uyumlu çalışmaktadır.

Web Tasarım
Web Tasarım
Neden

Web Sitesi Tasarımı

İşinizi dijital ortama aktarırken web sitesi olmazsa olmazdır. Çünkü isminizi daha tanındık hale getirmek istiyorsanız akılda kalıcı bir isim ve tasarım gerekmektedir. Web Sitesi Tasarım‘da önemli olan faktörler şunlardır;

 • Responsive Olması (Bütün cihazlarda çalışması)
 • Bütün sayfaların akıcı olması
 • İçerik girme kolaylığı
 • Panel kolaylığı
Responsive 100%
Hızlı Yüklenmesi 100%
SEO Uyumluluk 100%

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal firmaların ihtiyaç duyduğu tasarım çok önemlidir. Çünkü bir müşteri sitelerine girdiği zaman düzgün ve aradığını bulması gerekmektedir. Bazı Web tasarım firmaları genelde buna dikkat etmez. Firma yöneticisinin ne istiyorsa birebir aynısını yapar. Fakat biz firma gereği sizden gelen istekleri alıp analiz yapıyoruz. Size eksi ve artı yönleri ile sunuyoruz.

Kurusmal firmalar web tasarım ajansı seçerken dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibidir;

 • Referanslar
 • SEO Uyumlu Tasarım
 • JS ve CSS Düzenliliği
 • Güvenlik Açık Olmaması

Web Tasarım Hizmeti Alırken Dikkat Edilecekler

İster bireysel ister kurumsal bir site sahibi olun hedeflediğiniz müşteri kitlesine ulaşmak ve SEO çalışmalarına sağlam bir zemin hazırlamak için web tasarımı hizmetinden yararlanmanız gerekmektedir. Alanında uzman, bilgi ve profesyonel bir web tasarımcı hizmeti sitenizi ön plana çıkarmanızı ve özgünlüğü yakalamanızda size yardımcı olacaktır.

Web Tasarım Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Web tasarım hizmetinin siteniz için sunduğu markanızı etkin bir şekilde tanıtma, arama motoru dostu bir siteye sahip olma, kaliteli ve özgün bir site görünümü elde etme gibi avantajlara sahip olmak mı istiyorsunuz? Bu hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken önemli noktalar şu şekildedir:

 1. Web Tasarım Alanında Uzman ve Profesyonel Hizmet Seçimi

Her alanda olduğu gibi web tasarım alanında da alanında uzman ve profesyonel birinin hizmetinden yararlanmanız çok önemlidir. Ancak doğru web tasarımcı seçimi yaparak sitenizi hayal ettiğiniz konuma getirebilirsiniz. Doğru web tasarımcıya ulaşmak için tasarımcının hizmet sunduğu müşteri yorumları, web tasarım alanındaki eğitim ve bilgi düzeyi, deneyimi gibi faktörleri göz önünde bulundurabilirsiniz.

 1. Hızlı Web Tasarım Hizmeti

Web tasarım hizmetinin sorunsuz bir şekilde sitede işlemesi için hızlı olması gerekmektedir. Yapılan araştırmalara göre kullanıcılar internet sayfalarının ve görsellerin yüklenmesi sırasında uzun süre beklemekten hoşlanmamaktadır. Eğer sitenizin görselleri ve tasarımları yavaş açılıyorsa ve kullanıcıların sahip olduğu cihazlarla uyumlu değilse bu durumda potansiyel ziyaretçi kaybınız oldukça yüksek olacaktır. Hızlı bir web tasarımı hizmeti müşteri ya da ziyaretçilerinize en kısa sürede ulaşmanızı ve ziyaretçilerinizin sitenize yönlendirilmesini sağlayacaktır.

web tasarım hizmeti

 1. Arama Motoru (SEO) Dostu Olmalı

Web tasarım hizmeti sadece tasarım hizmetini yapıp bunu web sitesinde yayınlamaktan ibaret değildir. Web tasarımcıların sunduğu tasarım hizmetinin aynı zamanda SEO dostu olması sitenizde gerçekleştirilecek SEO çalışmalarından istediğiniz verimi almanızda size yardımcı olacaktır. Aldığınız web tasarım hizmetinin özgünlük, güvenlik ve içerik gibi konularda arama motoru dostu olması gerekmektedir. Web tasarımcının arama motorlarına uygun formatta tasarım hizmeti sunması ve kodlaması sitenizin arama motorlarında yükselmesi bakımından çok önemlidir.

 1. Özgün ve Yaratıcı Bir Hizmet Alın

Her alanda olduğu gibi web sitesi tasarımı alanında da özgün ve yaratıcı bir site tasarımına sahip olmanız rakip siteleri arkanızda bırakmanızı ve farkınızı ortaya koymanızı sağlayacaktır. Sıradan ve standart tasarım hizmetleri yerine sunduğunuz ürün/hizmet ya da bilgiye uygun tasarım hizmeti sunan ve ihtiyaçlarınıza yönelik tasarım çözümleri geliştiren bir web tasarım hizmeti alın. Böylelikle ziyaretçilerinizin aklında kalıcılığınızı arttırırsınız.

 1. Kullanıcı Deneyimine (UX) Uygun Olması

Kullanıcı deneyimi web tasarım hizmetinden istediğiniz verimi almanız bakımından çok önemlidir. İngilizce “user experience” kelime öbeğinin kısaltması olan UX kullanıcının siteniz üzerindeki etkileşimine yön vermekte ve sitenizde kullanıcıların durma süresine doğrudan etki ederek site trafiğinizin artmasını ya da azalmasını sağlamaktadır. Web sitenizin kullanıcıların hayatını kolaylaştıran onlara sürekli daha iyi bir site deneyimi sunan bir platform olması çok önemlidir. Bu bakımdan tasarım hizmetinin hem görsellik hem de kullanım bakımından kullanıcılarınıza daha iyi bir deneyim sunacak nitelikte olması gerekmektedir.

Size sunduğumuz 5 önerimiz ile web tasarım hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken konuları ele aldık. Web tasarımıyla ilgili vereceğiniz doğru kararlar sitenizin geleceğini tayin edecektir. Sitenizi ön plana çıkaracağınız, rakip sitelerin gölgesinde kalmayacağınız; ziyaretçilerinizde güvenilir ve kaliteli bir platform algısı uyandırabileceğiniz bir web tasarım hizmeti ile hayal ettiğiniz konuma kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Referanslar

Bizim Hakkımızda Söylenenler

Emilia Clarke
Uluslararası ithalat ihracat olan şirket sitemi profesyonel ve kurumsal bir şekilde tasarlayıp teslim ettiler. Her konuda oldukça kibarlar.
Levent M.
Vosporos