Genel

Web Sitelerinin SEO Uyumlaması

Seo Uyumlu Web Tasarım

SEO, anahtar kelime bazlı web sitelerinin düzenlenme işlemidir. Bu işlemi alacağınız işletmeleri seçerken hem geçmiş referanslarına hem de yaptıkları işleri incelemenizde fayda vardır. Bu kaliteli hizmetleri sağlayan işletmeler arasında altı yıldır faaliyet gösteren BiSeo işletmesi, müşterilerine farklı alanlarda SEO ve uyumlama hizmeti sunarak, onların kaliteli geri dönüşlerle karşılaşmasına yardımcı olmaktadır.

Kurumsal SEO Nedir? Nasıl Yapılmalıdır?

BiSeo işletmesi, kurumsal SEO hizmeti vererek, müşterilerine her anlamda yardımcı olmaktadır. Günümüzde işletmelerin kurumsallaşmasının ardında yatan önemli noktalardan birisi olan web sitesi kurulumu, BiSeo işletmesi tarafından gerçekleştirilmektedir. Bugüne kadar 40’tan fazla müşterisini, işletmesinden mutlu ayıran web tasarım sitesi sayesinde, sizler de kendi kurumsal web sitenize sahip olabilirsiniz.

Reklamlarınızı Yönetilmesi

Doğru işleyen ve düzgün yapılandırılmış bir web sitesi, internetten trafik çekecektir. Bu trafiğin doğru kullanılması sonucunda, reklamlarınız üzerinden de para kazanmanız mümkündür. BiSeo işletmesi sizlere, Google Adwords hizmeti sağlayarak, arama motorlarına uyumlu reklamlarda yer almanızı desteklemektedir. Web sitenizin arama motorlarına tanıtılması, geri dönüşler alınması da sürecin içerisindedir. İşletmeyle iletişime geçerek hem fiyatlar hakkında detaylı bilgiler elde edebilir hem de gerekli olan hizmetler için görüşmeler ayarlayabilirsiniz.

Web Sitelerinin Tasarlanması

Web tasarım alanında uzman olan işletme, altı yıllık bilgi birikimini, kuracakları web sitelerinize aktarıyor. Özellikle gelişen teknoloji ve yenilikleri yakından takip ederek, dilediğiniz formda siteleri baştan kurarak sizlere teslim ediyorlar.

Bu sitelerin kuruluş sürecinde:

  • Cep telefonu, tablet, bilgisayar gibi farklı ortamlarda çalışma durumunu inceliyorlar,
  • Sayfaların akıcı ve hızlı bir şekilde yüklenmesi üzerinde çalışıyorlar,
  • İçeriklerin girileceği ara yüzün kullanım kolaylığı sağlıyorlar,
  • Panel ve ürün yönetimini kolaylaştırarak sizlere hizmet sağlıyorlar.

Sürecin her bir alanında, müşterileriyle iletişim kurarak kalitesini geliştiren işletme, seo odaklı çalışmaları sürdürmektedir. Sitelerinizin daha çok trafik çekmesi için site içerisinde yine kendi sitenize referans verme ve link kullanımı sağlıyor, resim ve görsellerde özellikler ekleyerek daha hızlı ulaşılmasına yardımcı oluyorlar.

SEO Uyumluluk

İşletme, müşterilerine SEO uyumlu web site hizmeti de sağlamaktadır. SEO uyumlu olan web siteler, verdikleri hizmet ne olursa olsun, arama motorlarında yükselerek insanların karşısına çıkabilmektedir. Verdiğiniz hizmetle ilgili anahtar kelimeleri toplayan işletme, aynı zamanda rakiplerinizin analizini de gerçekleştirerek, sizlere neler katabileceğini hesaplamaktadır. Ürün hizmet döngünü en hızlı şekilde gerçekleştirmek için hızlı yüklenen web sitelerinin kurulumunu sağlayarak, sizlere kullanımı kolay web siteleri sunuyorlar.

Güvenilir İşletme Siteleri

Kurumunu isteyeceğiniz web siteniz, bir e-ticaret sitesi de olabilir. Bu durumda BiSeo firması, güvenlik açığını gidermek ve ürünlerinizin satın alışının gerçekleşebileceği bir platform daha kuracaktır. Üyelik sistemi ekleyerek, müşterilerinizle direkt iletişim kurabileceğiniz bir e-posta bülteni de hazırlayacaktır. SEO uyumlu web tasarım hizmetinde sistemlerini hızlı ve ergonomik kurarak, sizlere müşterilerinize uyumlu ve kaliteli web sitesi deneyimi sağlarlar.

Yazar

Oğuzhan Yener

2011 yılında ilk web sitemi kurdum ve ardından 2014 yılında kendi web siteme öğrendiğim SEO teknikleri ile yükseltmeye başladım. 2014 yılından 2019 yılında kadar toplamda 40'dan fazla müşterim oldu. Tabi bu yıllara kadar 3 farklı şirkette deneyim kazandım. 2019'un son çeyreğinde ekip arkadaşımla bilgi ve deneyimlerimizi BİSEO çatısı altında birleştirdik.

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir