Sosyal Medya Yönetim Hizmeti

Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi ve Pazarlama Hizmet planı ile işletmeniz marka bilinci oluşturun. Sosyal medya hesaplarınıza özgü tasarımlar ile rakiplerinizi kıskandırın.

Sosyal Medya Yönetimi
01
01
Marka Bilinirliği

Sosyal medya yönetim ve danışmanlık hizmeti ile markanız yerel ve global yerlerde bilinsin.

02
02
Sosyal Medya ile SEO'ya Destek

Sosyal medya yönetimini doğru yapmak web sitenizin yararına da olacaktır.

03
03
Ekstra Tanıtım ve Sendikasyon Seçenekleri

Profesyonel ve kurumsal planlarımız, topluluk yönetimi mesaj iletme ve kitleyi artırma özellikleri sunar.

04
04
Uzun Vadeli Sözleşme Yok

Sosyal pazarlama planınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Başlamak için uzun vadeli sözleşmelere gerek yoktur!

Sosyal Medya Danışmanlığı

Bir sosyal medya pazarlama danışmanının ne yapması, görev ve sorumluluklarının ne olduğu ucu oldukça açık bir konudur. Bu sorunun cevaplarını bu yazımızda bulabileceksiniz. İsterseniz gelin başlayalım.

Her şeyden önce, sosyal medya danışmanlığı nedir?

Kısaca sosyal medya danışmanlığı: Bir marka adına sosyal platformlarını kullanan ve müşterilere ulaşma, onlarla iletişim kurma sürecidir. Sosyal medya danışmanları şirketler içinde tam zamanlı veya serbest pazarlama hizmetleri sağlayarak çalışabilir.

Neden Sosyal Medya Danışmanı İle Çalışılmalı ?

Sadece sosyal medya danışmanlık alanında bazı içerikler yayınlamak küçük bir çocuk tarafından bile yapılabilir. Ancak, sosyal medyada istenilen sonuçlara ulaşmak için her parametrenin bir kopyasını planlama ve strateji oluşturma ve ardından akıllıca hazırlama aslında bir uzmanlık gerektirir. Sosyal medya danışmanlarının da bu konuda uzman olması bekleniyor.

Sosyal Medya Pazarlamasının Yararları

Sosyal medyadan yararlanma konusunda gerçekten endişe duyan işletmelerin, aşağıdaki nedenlerden dolayı bir sosyal medya danışmanı tutmaları gerekir (bu arada, aynı zamanda bir sosyal medya danışmanının sahip olması gereken becerilerdir)

Strateji ve Planlama

Strateji ve planlama ile başlamak iş yapmak adına doğru yol olduğu söylenebilir. Sosyal medya danışmanları, işletmelerin eyleme geçirmeleri, bir sosyal medya planlaması yapmalarına yardım eder. Doğru planlama, işlerin uzun metrajda daha sistemli ve planlı olarak yürütülmesini sağlar.

İçeriklerin önemi

Sosyal medya danışmanlığında içerikler oldukça önem taşımaktadır, etkili sosyal medya kullanımının çok önemli bir parçasını bölümünü meydana getirir. Önceden yıllık bir planlama oluşturmak, sosyal medya danışmanlarının kampanyaları planlamasına ve önceden iyi içerik oluşturmasına ve kampanyaları etkili bir şekilde yürütmesine olanak tanır. Önemli firmalar da böyle hizmet vermektedir. Sosyal medya gönderileri, Videolar, bloglar ve podcast’ler bu alanda verilen hizmetler arasında sayılabilir.