SEO Optimizasyonu

Müşterilerimize sektör fark etmeksizin profesyonel arama motoru optimizasyonu çözümleri sunuyoruz.

On Page SEO

Web sitenizi google ile tanışmaya uygun hale getirir google dostu yaparız.

Kelime Hacmi

Sektörünüz için kelime tercihi yapmanıza yardımcı oluruz, BiSEO hizmet vermeye başladığından beri 40 dan fazla müşteri ile kelime hacmini sistemini müşterileri için geliştirdi.

SEO Hizmeti
Rakip Analizi

Sektörünüze göre rakiplerinizi analiz eder ve önüne geçeriz.

Off Page SEO

web siteniz için yapılan On Page seo çalışmalarımızı Off Page seo çalışmasıyla destekler google sıralamasında zirveya çıkarırız.

%100 Uyumlulık

Google seo güncellemelerini aralıksız takip eder en yeni seo tekniklerini bireysel veya kurumsal farkı olmaksızın web siteniz için uygularız.

SEO Nedir?

İngilizce “Search Engine Optimization” kelime öbeğinin kısaltması olan SEO “Arama Motoru Optimizasyonu” anlamına gelmektedir. İnternette kendisine sağlam bir konum edinmek, ziyaretçi/müşteri trafiği arttırmak ve rakip web sitelerinin gölgesinde kalmak istemeyen tüm web sitesi sahiplerinin yararlanması gereken bir hizmettir.

SEO sektöründe hizmet veren kurumsal SEO ajansları web sitenizin arama motorunda hak ettiği konuma ulaşması, sitenizdeki ziyaretçi trafiğinin artışının sağlanması ve web sitenizi ön plana çıkması bakımından ihtiyaç duyduğunuz SEO hizmeti çalışmalarını yürütmektedir.

SEO, site içi ve site dışı olarak ikiye ayrılmaktadır. Google bir sitenin site içi SEO kriterlerine çok dikkat eder. Google botları siteleri tararken anlaşılır bir şekilde olması gerekir. Site içi SEO ne kadar önemliyse Site dışı SEO’da o kadar önemlidir.

seo hizmeti

SEO Önemli midir?

SEO elbette çok büyük öneme sahiptir. Google bir sitenin ön plana çıkması için belli kriterler ister ve bu kriterleri sürekli güncellemekte. Bir SEO Firması bu güncellemeleri takip ederek SEO Hizmeti verdiği web siteye uygular. Bu sayede Google’da üstlerde görünmeye başlar.

SEO’nun bir diğer önemi ise Google Adwors reklamlarına tıklanma oranının az olmasıdır. Google Adwors reklamları kısa ve pratik bir çözüm olduğu gibi çok para gerektirmektedir. Bunun yerine yapılan SEO Çalışması sayesinde web site ilk sayfaya gelmektedir. Google’da ilk 5’de olan sitelere tıklanma oranları reklam tıklanma oranlarından daha yüksektir.

SEO Nasıl Yapılır? Aşamaları Nelerdir?

01
01
Anahtar Kelime Araştırması

SEO Çalışması yapmadan önce sizin seçtiğiniz anahtar kelimelerinizi birçok SEO araçlarında (Ahrefs, Semrush vb.) analiz ediyoruz. Aylık trafik hacminiz eğer düşükse benzer trafik hacmi yüksek olan anahtar kelimeleri belirleyip size bildiriyoruz.

02
02
Site İçi SEO Çalışması

SEO çalışmalarının yarısını oluşturan site içerisinde düzenlemelere giriyoruz. Burada site içi bağlantılar düzgün olmasını, Google botlarının siteyi daha sağlıklı taramasını sağlıyoruz. Ayrıca site içi SEO site hızını da kapsamaktadır. Sitenizi hızlandırıyoruz.

03
03
Rekabet Analizi

Aynı sektörde olan siteleri daha önce SEO Çalışmasında neler yaptırdığını kontrol ediyoruz. Eğer yaptırdıysa neler yapıldığına bakıyoruz ki daha iyisini biz yapalım.

04
04
Dış Link Bağlantılar (Backlink)

Bir site backlinke ihtiyaç duyar. Çünkü başka kaliteli sitelerden (Da Pa Yüksek) gelen referanslar Google gözünde kalitelidir. Bu sayede hedef anahtar kelimede gelişmeler görülür. Bizde kaliteli ve yaşı olan sitelerden tanıtım yazıları yayınlıyoruz.

Hemen Analiz Edelim

Play Video
SEO Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

SEO Hizmeti verilen sektöre, sektörün anahtar kelime ve rakiplerine göre değişmektedir. Ortalama SEO Hizmeti 3. Aydan itibaren ciddi sonuçlar verir.

Bulunduğunuz sektörde daha fazla müşteri potansiyeli elde etmek ve marka bilinirliğinizi arttırmak isteyenler alabilir.

SEO Hizmeti aldıktan sonra detaylı rapor çıkarılır. Ardından çıkarılan SEO Raporuna göre On Page SEO düzenlemeleri yapılır. Anlaştığımız ay sonucu %100 ihtimalle fakrı göreceksiniz.

SEO Hizmeti fiyatları sektöre ve hedef anahtar kelimelerinize göre değişiklik göstermektedir. Teklif al kısmından uygun fiyatlı SEO Hizmeti teklifi alabilirsiniz.

Kaliteli Backlink Önemi

Backlink SEO’nun en kritik tarafıdır. Eğer yapılan backlink çalışması doğru bir şekilde yapılmazsa ciddi düşüşler yaşanır ve yaptığını bütün On Page SEO düzenlemeleri boşa gitmiş olur. O yüzden backlink konusu kritiktir.

Öncelikle kendi sitenizden DA, PA, içerik, yaş, TF olarak daha üstün bir site bulmalısınız ki size yararı dokunsun. Ardından bir tanıtım yazısı yazdırmanız gerekiyor. Makalenin SEO uyumlu ve özgün olmasına dikkat edilmesi ve dış linkleme yaparken sık sık yapılmamasına özen gösterilmesi lazım. BiSEO ekibi bu konuya çok dikkat eder. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

SEO

On Page SEO Nedir?

SEO web sitesi çalışmalarında gerekli olan en önemli kavramlardan birisidir. Çünkü hazırlanan web sitelerinin SEO uyumlu olması sayesinde sitelerin arama motorlarında üst sıralarda yer alması sağlanmaktadır. Web sitelerinin arama motorlarında yapılan aramalarda üst sıralarda yer alması için web site sayfalarının buna uyumlu olacak şekilde hazırlanması gerekmektedir.

Bu hazırlama aşamasına ise on page SEO yani Türkçe ifade etmek gerekirse sayfa içi SEO denilmektedir. Web sayfaları arama motorlarının kurallarına göre hazırlandığı için bir konu üzerinde arama yapan kişiler bu sayfalara kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Doğru sayfaların hazırlanması sitenin Google gibi arama motorlarında üst sıralarda görünmesini sağlayacağı için web sayfası daha çok kişiye ulaşmaktadır.

Web sitesi sahiplerinin arama motorlarında üst sıralarda yer almak ve görünürlüğünü artırmak için bazı sayfa içi SEO tekniklerini uygulamaları gerekmektedir.

Bunlar arasında şunlar bulunmaktadır;

 • Dikkat çekici ve sayfayı doğru anlatan başlıkların kullanılması
 • Makalelerde resim gibi dikkat çekici öğelerin yer alması
 • Sayfanın hızlı açılması
 • Doğru anahtar kelime kullanılması
 • Belirlenen anahtar kelimelerin web sayfası içeriğinde yer alması
 • Web sayfaları için doğru URL’lerin kullanılması
 • Başlıklarda doğru etiketlerle kullanılması

Bunlar uygulandığında sitenin ulaşılabilirliği artmaktadır. Kişiler bu uygulamaları kendileri yapabilecekleri gibi profesyonel yardım olarak da yapabilmektedirler. Yardım alabilecekleri profesyonel firmalar arasında BiSEO firması yer almakta.

Off Page SEO Nedir?

SEO ajanslarının sunduğu hizmetler genel olarak pek çok farklı hizmeti içerisinde barındıran bütünsel hizmetlerdir. Genel olarak seo hizmetlerini şu şekilde ele alabiliriz:

 • Rekabet Analizi: Sektörel rekabet analizinin gerçekleştirilmesi ve bu analiz doğrultusunda sunulacak SEO hizmetinin yol haritasının belirlenmesi
 • Başarılı Web Sitesi Analizi: Web sitenin performansının ölçülmesi ve analiz edilmesi için Google Search Console, Google Analytics, Google Ads(Adwords) gibi Google servislerinin etkin bir şekilde kullanılması
 • Başarılı Backlink Çalışmaları: Backlink çalışmalarının uzun vadeli olması için zararlı backlink çalışmalarının önlenmesi, spam backlinklerin tespiti ve ayıklanması, yapılan backlink çalışmalarının denetimlerinin gerçekleştirilmesi
 • Reklam ve Pazarlama Stratejisinin Belirlenmesi: Reklam, dijital pazarlama gibi alanlarda web sitesinin güçlü ve zayıf olduğu konuların tespit edilmesi ve bu doğrultuda kurumsal SEO ajansı ile uygun, başarılı reklam ve pazarlama stratejisinin oluşturulması
 • Senkronize SEO Çalışmaları: Site içi ve site dışı SEO çalışmalarının senkronize ve birbirlerini tamamlar şekilde yönetilmesi
 • Site Optimizasyon Hizmeti: Teknik denetim, site hızı gibi konularda inceleme yapılması ve gerekli optimizasyon çalışmalarının gerçekleştirilmesi
 • Başarılı Anahtar Kelime Tespiti: Organik kelime analizi, anahtar kelimelerin tespit edilmesi çalışmalarıyla potansiyeli ve aranma hacmi yüksek anahtarların tespit edilmesi
 • Görev Dağılımı: Web sitesinde görev alan grafiker, içerik yazarı, sosyal medya uzmanı ve web yazılım uzmanları gibi kişiler ile güçlü bir iletişim sağlanması, görev dağılımının gerçekleştirilmesi ve yapılan görevlerin denetlenmesi

SEO Hizmeti Ne Kadar Sürede Etki Gösterir?

SEO hizmetlerinin ne kadar sürede etki göstereceği SEO çalışmasının yapıldığı sektöre ve web sitesinin durumuna göre değişim göstermektedir. Genel olarak bu konuda SEO stratejisi belirlenerek ne kadar sürede sonuç alınacağı konusunda web sitesi sahipleri bilgilendirilmektedir.

SEO BLOG
%30 İNDİRİMLE HEMEN GOOGLE'DA YÜKSEL
SEO BLOG