[vc_row][vc_column][vc_column_text]

ADALAR SEO

Öncelikle SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu, bir firma için çok önemli bir konudur. SEO Hizmeti sayesinde sitelerin organik ziyaretçi sayısı artar ve firmalara müşteri getirir. Eğer firmanız Adalar sınırları içerisinde ise Adalar SEO çalışması yaptırarak sitenizi daha üstlere çıkarabilir bu sayede de müşterilerinizi arttırabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column css=”.vc_custom_1576614605675{padding-top: 30px !important;padding-bottom: 20px !important;}”][headings heading_style=”style-2″ heading=”Adalar SEO Çalışması Ne İşinize Yarayacak?”][spacing desktop_height=”10″ mobile_height=”10″ smobile_height=”10″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_text_separator title=”Ziyaretçi Sayınız Artacak” color=”sky” border_width=”7″ css=”.vc_custom_1576612897971{padding-bottom: 10px !important;}”][vc_single_image image=”3057″ img_size=”medium” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_text_separator title=”Müşterileriniz Artacak” color=”sky” border_width=”7″ css=”.vc_custom_1576612918906{padding-bottom: 10px !important;}”][vc_single_image image=”3065″ img_size=”medium” alignment=”center”][/vc_column][vc_column css=”.vc_custom_1576614708777{padding-top: 30px !important;}”][vc_column_text]

Arama Motoru Optimizasyonu – SEO Nedir?

Arama Motoru Optimizasyonu, bir sitenin Google’ın isteklerine uygun hale getirilmesine denmektedir. Google’ın isteklerine uygun içerik girmek, site yapısını ona göre yapmak SEO’nun başlıca temelleridir.

Yerel SEO Çalışması Nedir?

Yerel SEO Hizmeti, normal SEO hizmetlerinden farkı yoktur. İkisinde de aynı çalışma uygulanır fakat birisi ülke bazında çalışma yaparken birisi İl veya ilçe bazında çalışma yapar. Örnek verecek olursak:

İstanbul’un Adalar ilçesinde bir psikolog kliniğiniz olduğunu varsayalım. Anahtar kelimeniz “Psikolog” olursa Türkiye genelindeki insanlar sizi arayacak ve çoğu gelemeyeceği için müşteri çekmeniz zor olacak. Fakat anahtar kelimeniz “Adalar psikolog, Psikolog İstanbul” gibi ve yan ilçelerden olursa geri dönüşümünüz artacak.

Adalar SEO Hizmeti

Yerel SEO çalışmasında dediğimiz gibi Adalar SEO’da bir SEO hizmeti kapsamına girer. Adalar sınırları içerisinde işletmenizi büyütmek istiyorsanız Adalar SEO Hizmeti almak durumundasınız. Yaptığımız SEO çalışmaları tamamen garantilidir ve yasal olarak çalışmaktayız.

Adalar SEO Ajansı

Adalar içinde SEO ajansı bulmak sizi hem yükseltebilir hem batırabilir. SEO ajansı arayışına girdiyseniz dikkat etmeniz gereken maddeler vardır. Adalar SEO Ajansı hizmetinde dikkat etmeniz gereken maddeler şunlardır:

  1. SEO Ajansının Yasal Olması
  2. Referansları
  3. Ucuz veya Abartı Ücret Olmaması
  4. Kaç yıldır SEO sektöründe olduğu

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][divider height=”2″ top_margin=”10″ bottom_margin=”10″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][singleheading tag=”div” font_size=”40″]

Bizimle İletişime Geçin

[/singleheading][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_icon icon_fontawesome=”fa fa-envelope” size=”xl” align=”center”][headings tag=”h5″ heading=”info@biseo.com.tr”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_icon icon_fontawesome=”fa fa-phone-square” size=”xl” align=”center”][headings tag=”h5″ heading=”0531 511 5834″][/vc_column][/vc_row]